Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha alszik du a gyerek, mennyir...

Ha alszik du a gyerek, mennyire vagy csendben?

Figyelt kérdés
Mit csinálsz olyankor?
2010. nov. 23. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Most éppen netezek, itt alszik mögöttem.

De hozzá van szokva a zajokhoz, Bp-en főút mellet lakunk.

Jó ordítozni nem szoktam, de ha nem netezek, csinálom a dolgokat, van amikor főzök, vagy ami éppen van

20 hónapos

2010. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt fog épp.. Ő a saját szobájában, én általában a nappaliban vagy a konyhában tevékenykedek, takarítok, pakolok vagy épp számítógépes játékkal játszom8imádom, nagy gyerek vagyok:))
2010. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Általában olvasok, gépezek, vasalok ami halkabb!
2010. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálunk az a baj hogy 4 hónapos fiam amíg nincs mélyalvásban (első 15-20 perc), illetve amikor MÁR nincs benne (elalvása utána 1-másfél óra) minden rajra felkel :( Pedig szoktattam zajhoz, első 1-2 hónapjában a nappaliban altattuk napközben tv, beszéd, minden mellett. Akkor sem vittem át ha jött valaki, hogy szokja. Aztán amikor 2 hónapos lett és már nem volt az a folyton alvó újszülöttke, egyszerűen nem tudott elaludni zajban, és ez azóta is így van. Sajna arra is felkel amikor nem alszik nagyon-nagyon, ha megnyitom a csapot, vagy gépelek.
2010. nov. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Regen porszivozhattam is mellette,de most mar csak a csendesebb munkakat vegzem vagy ulok a gep elott.21 honapos
2010. nov. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Főzök, vagy netezek.

Takarítani együtt szoktunk, ő már nagy, két és fél éves, seper, letörli az asztalt, porszívóz velem.

Együtt teregetünk, megterít, sokat segít nekem.

Ezt csak azért írtam le, h lásd, más sem egész nap játszik a gyerekkel, egyszerűen nincs rá idő.

A nap legnagyobb részében "házimunkásat" játszunk, sajnos.

Nem vagy rossz anya, csak ember:)

2010. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kimaradt hogy amikor alszik mélyen akkor tanulok, vagy vasalok, takarítok a nappaliban, stb. Az első és utolsó 20 percben meg tojáshéjon képkedek hogy fel ne keltsem Őuraságát :)
2010. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocs, most nézem, a feletted lévő kérdezőnek akartam írni, aki kérdezte, h rossz anya-e:)))
2010. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyenkor ha alszik befejezem a főzést ha délelőtt nem sikerült, aztán felseprek, felmosok, csendes munkát végzek csak ilyenkor, tehát nem porszívózok. Ha elrendeztem a dolgokat akkor pihenek én is míg fel nem kel. 20 hónapos.
2010. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálunk szól a tv mellette, így a kintről jövő zajok eltompulnak. De változó, mert van hogy egy neszre felébred, van hogy hiába hangoskodok akkor sem ébred fel. De a tv mindig szól, ha alszik.
2010. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!