Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha alszik du a gyerek, mennyir...

Ha alszik du a gyerek, mennyire vagy csendben?

Figyelt kérdés
Mit csinálsz olyankor?
2010. nov. 23. 13:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

TV-zek, netezek, főzök, mosok, takarítok


Az igazség az, hogy nem szoktam arra figyelni, hogy kifejezetten csendben legyek. Ahogy valaki írta előttem nem üvöltözök, és a tv se megy full hangerőn. Kicsi kora óta hozzá van szoktatva a hétköznapi zajokhoz.

A mi ház tömbünkben szegény postás is lapos kúszásban közlekedik egyes anyák miatt. Na ezt akartam elkerülni, amikor pisszegőkre szóltm rá, hogy nyugodtan lehet beszélgetni normál hangerőn, mert nem akarom a csendhez szoktatni.

2010. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Két pici gyerekem van. Ebéd után ahogy elalszanak nézem a tévét, számítógépezek., nagyon ritkán én is ledőlök pihenni egy picit. Mióta megvannak ez a rendszer. Nem hangoskodok, mert én sem szeretek ricsajban aludni, ráadásul ilyenkor töltődök én is egy pici energiával.
2010. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kislányom mellett bomba is robbanhatna pedig már 2,5 éves!Ő alszik a szobájában én meg főzök, mosok, porszívózok!Délután mindig én keltem fel, mert aludna még 1 órával tovább is!
2010. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Teljes csend van, mert én is alszom vele minden nap :) 2 éves :)

Kintről jön egy kis utcazaj.

2010. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kifejezetten csendben.Természetesen kifejezetten nem zajongunk,de szól a tévé pl..Megy a mosógép,netezek,ugatnak a kutyák(családi ház),néha porszívózni szoktam az alsó szinten,de akkor becsukom az ajtót nála fenn.Sosem volt teljes csend,nem szerettem volna hozzászoktatni.Jól alszik.Már 2 éves.
2010. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szándékosan nem zörgök, de a mosogató és mosógép is bátran mehet közben (kihallani a szobába mindkettőt).

Tv nekünk már nincs, de zene szokott halkan szólni, vagy nézek valami filmet vasalás közben, nem szokott rá felkelni.

Egyetlen dolgot nem szabad: mellette telefont felvenni és beleszólni, arra ugrik. A csörgésre nem - érdekes...

2010. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!