Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a GRIPE...

Lehetséges, hogy a GRIPE WATER miatt lett újra rosszul a 6 hetes kisfiam?

Figyelt kérdés

2 hetesen kerültünk ügyeletre, mert iszonyúan szenvedett a kicsi. Akkor kiderült, hogy amit előtte elkezdtem inni (Laktoherb tea)az ütötte ki. Infacolt kezdtünk csepegtetni, egész jól bírta.

Vártuk, hogy 1 hónapos legyen, mert mindenki dicséri az angol vizet, védőnőm és az orvos is ajánlotta.

Tegnap du. kezdtük alkalmazni, 4 szopi után kapott, és este 9kor olyan roham jött rá, mint 2 hetes korában. Totál sokkos lett a bébi, sikított, nem tudtunk vele mit csinálni, be kellett vetni a szélcsövet is (mint az ügyeleten) utána kicsit jobb lett, plusz este fél 11kor levittük sétálni a levegőre.

Nem tudok másra gondolni, csak arra a hülye angol vízre!!!

Ma már nem merem neki adni! Más is tapasztalt ilyet???


2009. szept. 10. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk szerencsére ilyen nem volt. Pont ezért nem merek semmi mást kipróbálni, csak az Infacolt használjuk, mert bevált. Áll vissza az Infacolra, hagyd az angol vizet, és ha elmúlik, akkor tudod hogy attól volt rosszul a kicsi.
2009. szept. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg az orvost.Nálunk a gripe water volt a tuti hasfájásra.Úgy tudom,hogy kapormag kivonatból van csak.Nem gondolom,hogy az ellenkezőjét váltaná ki.Az ügyeleten mit mondtak?
2009. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az ügyeleten az orvos a Laktoherb teára gyanakodott, mert pont akkor kezdtem el inni. Abbahagytam és elmúlt a roham is. Az Infacol jó volt, csak azért váltottunk erre az angol vízre, mert ajándékba kaptunk egy fél üveggel egy ismerőstől.

Nemrég járt itt a védőnőm, azt mondta, hogy lehetett a tegnap esti roham ettől a löttytől, mert egyik baba így reagál rá, a másik úgy.

Marad az Infacol.

2009. szept. 10. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!