Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy még nem gagyog?

Normális, hogy még nem gagyog?

Figyelt kérdés
Kicsi lányom 4 hós múlt, és kb. 2 hónappal ezelőtt már nagyon szépen gyakorolta a "güüüü"-t meg az akkor szokásos dolgokat...viszont nem hogy tovább fejlődött volna, de ez is abba maradt...néha hümmmög szájában a kezével meg persze ha baja van panaszkodik de nem "beszélget"...nagyokat mosolyog, meg nevet de csendesen elvan egész nap. Próbáltam már azt is, hogy én is csöndbe voltam, csak mimikával hülyéskedtem neki (hátha belefojtom a szót, mert én szinte egész nap sokat beszélek hozzá) de semmi...a hallása pedig tuti jó (túl jó) eléggé zajérzékeny is. Ötletek??? Kezdek aggódni...
2009. szept. 9. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell egész nap beszélni hozzá.Most alighanem a mosolygási fázisban van.Fog még annyit gagyogni,hogy meg is unjátok.
2009. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy vmilyen új mozgásformát gyakorol? A mozgásfeljődés és a beszédfejlődés nem megy együtt, valamelyik mindig fölényben van a másik rovására. Nyugi, nem felejtett el semmit, most másra készül.
2009. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérlek, irj privit, hogyan oldódott meg a dolog!

Mi is ugyanezzel a problémával küzdünk és nagyon el vagyok keseredve!

2009. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!