Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos babám sokat gagyog,...

4hónapos babám sokat gagyog, de leggyakrabban csak a játékainak. Ha én ott vagyok, akkor inkább csak figyel. Baj, hogy "velem nem beszél"? Vagy ez majd megváltozik?

Figyelt kérdés
én szoktam hozzá beszélni sokat így is, hogy "nem válaszol", de nem értem, ha a tárgyakhoz, képekhez gagyog, akkor hozzám miért nem?
2010. júl. 28. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen volt, ne aggódj! Tárgyakhoz dumált, engem meg figyelt. Lehet, hogy tőlem elleste a taktikát aztán meg alkalmazta aki nem beszél vissza.:-) Ma már két éves, rendesen beszél, velem is csacsog rendesen, annyi, hogy idegennekhez nem hajlandó szólni. Ja és puszit persze az összes játéka kap, csak anyának kell könyörögnie egy cuppanósért:-)
2010. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kivárom a sorom! :-)
2010. júl. 29. 07:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, mi van veletek azóta? :)
2023. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!