Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felelőtlenség lenne ezt tenni?

Felelőtlenség lenne ezt tenni?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos. Párommal mára annyira kihűlt, megromlott a viszonyunk (házasok vagyunk amúgy), hogy eljutottam odáig, hogy jobb lenne akár egyedül is, mint ebben a kapcsolatban. Leginkább a hangulatom szörnyű, rettentően levert vagyok folyamatosan, és már látom, hogy kislányom is érzi ezt, és rá sincs jó hatással. Felelőtlenség lenne Vele szemben, ha erőt vennék Magamon, és kiszállnék? Nem önző dolog a saját "boldogságom" érdekében úgymond elszakítani Őt az apjától és a Vele való mindennapos kapcsolattól, akit amúgy imád?
2009. szept. 8. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Megint a 18:42-es vagyok! Szóval később láttam, hogy nem csak a 15:49-es Válaszolónak az a véleménye, mint nekem! Még egyszer mindenkitől bocsánatot kérek!
2009. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy megpróbáltam százszor, már talán ezerszer is megbeszélni a problémákat, de egyszerűen elbeszélünk egymás mellett, a problémáinkról, amiket most nem részleteznék, teljesen máshogy gondolkodunk, és mára oda jutottunk, hogy csak a vádaskodás, és egymás folyamatos bántása megy. Nem jutunk dűlőre, Ő nem enged a 21-ből, Én pedig nem tudom elfogadni az álláspontját, nem tudok megalkudni, feladni önmagam, és egy számomra boldogtalan életet élni. Mert ezt kéne tennem ahhoz, hogy együtt maradjunk. Már belefáradtam, belefásultam az egészbe, a sok próbálkozásba. És, ami a legrosszabb, hogy a problémáink már megvoltak korábban is, mielőtt összeházasodtunk, és gyermekünk lett, csak Én hülye bíztam abban, hogy idővel változni fognak a dolgok. De nem így lett....
2009. szept. 8. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!