Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki szintén társaságra...

Van aki szintén társaságra vágyna?

Figyelt kérdés
Más is járt így?Babalátogatóba jöttek az ismerőseink ,barátaink,de aztán most egy jó ideje senki.Sajnos a család messze van,mert mi külföldön élünk,de hiányzik a társaság és nem tudom mit tegyek dacból nem akartam telefonálgatni, gondoltam majd csak eszükbe jutunk,de úgy néz ki itt csak az érvényesül aki "nyomul",ezt tapasztalom.
2009. szept. 8. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül, és én pl. nem is vagyok külföldön:(.
2009. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk így:)
2009. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, pedig én Bp-en élek :-((
2009. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok:(

Hozzánk senki nem jön. Bezzeg mielőtt megszületett volna a kisfiam, folyton érdeklődtek, hogy na mikor szülök már. Persze nem engem kérdeztek, hanem a szüleimet, akik 100 km-re laktak tőlünk akkoriban...

Megszültem, fél évesen elköltöztünk a szüleimhez. Látogató 1szer jött. Azóta senki!!!

A férjem rokonai még telefonon sem kérdezik meg hogy vagyunk! Csak ígérgetnek, hogy majd jönnek, meg ezt azt hoznak, de aztán jön a kifogás, hogy most ezért, most azért nem jönnek.


18 hónapos a fiam! Számold ki, ezidő alatt hányan és hányszor jöttek hozzánk!


Novemberben érkezik a kistesó. Eddig senki nem kérdezte meg, hogy hogy vagyunk. Na, majd szülés után ne jöjjenek még ennyien se! Ha most nem kiváncsiak, eztán se legyenek azok.

Én már beletörődök. sajna mi nem ezt adtuk annó, és mégis ezt kapjuk!


Nagyon nem jó így, de ez van.


Én szívesen beszélgetnék másokkal,de kivel? Ez egy halott település, ahol lakunk:(

2009. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok azért is 8eft körül van mindig a mobil számlám mert hát egyedül vagyok otthon a fiammal de ő még csak 4 hónapos lesz nem tudok kivel bezsélgetni,amikor lemegyünk sétálni hát én még az öreglányoknak is örülök ha oda jönnek a baba miatt beszélgetni
2009. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!