Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kengurut vegyünk?...

Milyen kengurut vegyünk? Lányunk 8600g és 5 hónapos.

Figyelt kérdés
Kengurunál ha a baba eléri a súlyhatárt nem hordjátok? Arra gondolok hogy veszélyes elszakadhat?
2009. szept. 8. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi Prémaxx kengurut vettünk, nekem 5 és fél hónapos alányom és 8 kg. Azért ezt vettük, mert 15 kg-ig lehet használni, a többit általában 12-13kg-ig.
2009. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért, de ha lehetőséged van, próbálj ki egy hordozókendőt is. Nekem ez utóbbi százszor kényelmesebb (nem húzta annyira a vállam). Igaz, macerásabb, meg mire magadra tekereg, kvázi felmostad körülötted a padlót (utcán meg ugyebár az aszfaltot).
2009. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is volt kengurum,de a lányom nem sokat volt benne,mert nehéz volt.Inkább babakocsival sétáltunk mentünk mondenhová.Ùgy vettem észre neki is kényelmesebb volt.

Pláne egy 5 hónapos babának már.

2009. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mi pierre cardint vettünk,és nagyon bevált!!12 kg-ig lesz jó---
2009. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora sulyu volt a fim is amikor vettunk kengurut, es oszinten szolva penzkidobas volt mert a hatam majd leszakadt 9 kilotol. 1x hasznaltam aztan elraktuk.
2009. szept. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én voltam a fenti hordozókendős. 9,5 kilo a fiam (az elmúlt 2 hónapban összesen 0,5 kilot hízott), s könnyedén sétálok vele 2-3 órát a hordozókendővel. Biztos testalkat és erőnlét kérdése is, de mi pont azért döntöttünk a kendő mellett, mert szélesebb csíkban terheli a vállat és olyan szorosra kötöd (persze csak annyira, hogy a babát se szorítsa el az ember, illetve ne is lötyögjön rajtad), ahogy neked kényelmes.
2009. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. szept. 9. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!