Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy a kisbabák...

Van olyan, hogy a kisbabák könnycsatornája masszírozással sem dugul ki? Mit lehet tenni? Mennyi ideig "normális" a csipás könnyezés?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Az én lányomnak 9 hetes korában záródott el az egyik könnycsatornája. Folyamatosan masszírozom, már 3 antibiotikumos kúrán vagyunk túl és semmi. Pont ma járt le a 3 hetes határidő, azt mondták a szemészeten, ha nem javul kedden vigyem vissza és átmossák. Most 22 hetes. Vidd el dokihoz, adnak rá antibiotikumot / Brulamicyn /, nálunk az egyik szemét az rendbe hozta, az születésétől el volt záródva, de 8 hetes korára rendbe jött..., sajnos 1 hét múlva elkezdett csipásodni a másik...:-((( 4 hónapos koráig érdemes átmosni, az én babám már 5 hónapos, nem is értem miért nem csinálták meg neki, már rég túl lennénk rajta.
2008. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az en babamnak sem akart elmulni.5 hetesen a vedono azt javasolta hogy anyatejet cseppentsek a szemebe es ugy maszirozzam.Most lehet,hogy tok veletlen de egy het mulva mar nem volt csipas a szeme.Azt is hallottam valakitol hogy a babajanak fulfajasra hasznalt az anyatej.Egy probat meger.Artani biztos nem art!
2008. jún. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!