Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy este ne...

Mit csináljak, hogy este ne legyen ez a cirkusz?

Figyelt kérdés
A 8,5 hónapos kislányom este mindig nagy cirkuszt csap. Fürdésig minden OK, aztán amikor utána pelenkázom, öltöztetem (amúgy se a kedvence ez a két művelet), iszonyú visítás, csapokodás stb. van. Nem számít, 7-kor vagy 8-kor fekszik. Illetve, hogy utána amikor szoptatom, és cicit cserélek, mert este mmindkét mellemből szoktam, akkor arra a pár mp-re míg elveszem tőle az egyiket, iszonyú üvöltésbe kezd, pedig tudja, hogy jön egyből a másik. Ez pitiáner dolgonak tűnhet, de engem nagyon feszélyez- a védőnő mondta, próbáljuk ki a babamasszázst, attól ellazul, dehát olyan állapotba kerül ilyenkor, hogy szó se lehet róla .... vagy ez elmúli kmajd valamikor?
2009. szept. 8. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:

az én fiam is ilyen, mindenért tud ordítani ha öltöztetem, ha pelenkázom... fúú iszonyat tud lenni remélem hamar kinővik ő is 8 hós múlt, ezek szerint ebben az időben minden baba egyforma, szerintem ez majd csak idővel fog elmúlani, de már várom :)

kitartást neked

2009. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!