Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is ekkora cirkusz az...

Másnál is ekkora cirkusz az orrszívó porszívózás?

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiam már akkor ordít, amikor az orrsprayt meglátja. Az orrszívózás birkózásba fullad és mostanában annyira felhergeli magát, hogy hány is. Van valami tippetek erre? Muszáj rendszeresen szívnom az orrát, mert teljesen el van dugulva.
2010. febr. 2. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
sajnos ez ezzel jár. megszokja pár nap alatt, és akkor talán már nem lesz ennyire szar.
2010. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Harmadik napja szívom és egyelőre egyre rosszabb a helyzet. A nátha és a hiszti terén is.
2010. febr. 2. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! A nátha lehet most tetőzik azért látod annyira rossznak. Az orrszívózással nálunk is ez a a helyzet, totális bírkózás. Esetleg adj neki sinupret cseppet mert ez kihozza a taknyot az orrából és magától kifolyik belőle.
2010. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálunk most volt egy hatalmas változás, azóta nem sír: megengedem neki, hogy az orrához tegye meg az én orromhoz:))))) bekapcsolva a porszvót(tehát zúgva) odaadtam a kezébe az orrszívót és ezen úgy meglepődött, hogy azóta jól tűri:)
2010. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiam is birkózott eleinte, de most már az a taktika, hogy mindig megmutatjuk neki, odaviszem a kedvenc plüss állatát vele kezdem, úgy csinlok mintha kiszivnám neki is, megmondom h látod ő nem sir, utána a kezébe adom, ő is kiszivhatja neki, aztán magának is próbálkozhat, utána segitek neki kicsit és kész is. 15 hós és már egyedül kiszivja magának, és imádja, mindennap kéri a porszivót és tologatja , mutatja hogy az orrát is ki lehet vele, odaviszi a plüssállatához és neki is immitálja.
2010. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
eggyet értek a többiekkel engedd hogy magának csinálja.Nekem a hat hos kisfiam azota nem sir miota a nővére csinálja neki(persze kis segitségel)mert megcsinálja elötte megának és mikor látja hogy nem sirt és közeledik az orrszivo már kacag és tolja bele a noziját.Tündériek eggyütt
2010. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is hagytam, hogy játsszon vele, de csak a fülébe dugdossa, az orrába még véletlenül se. A saját orromat is kiszívtam előtte már többször. A porszívóval önmagában nem lenne gond, azt kezdetektől imádja.
2010. febr. 2. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:
4 gyerekem közül 3 normálisan tűri az orrszívózást.Egy pedig egészen 5 éves koráig olyan jeleneteket rendezett,mintha élve nyúznám.Rendszeresen úgy kellett csapdába ejtenem,és közelharcot vívnom vele.Már lassan 6 éves,még mindig zokon veszi,de már legalább nem ordít.Sajnos muszáj,akármilyen hisztit csapnak,mert hiába tudja kifújni,az még nem teljesen elég.
2010. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elemes orrszivó! nekünk bevállt,sőt! szereti is,mivel közben 21 dallamot játszik a készülék:-)szóval szuper...
2010. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!