Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy 5 hónapos...

Miért van az, hogy 5 hónapos fiam üvölt ha csak kimegyek a fürdőbe, vagy a konyhába 2 percre?

Figyelt kérdés
Mászik, néha felül magától, el van a járókában egy darabig, de amikor kimegyek rögtön ordít.
2009. szept. 7. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet ez már a szeparációs szorongás...vagy az is lehet,hogy nem érzi magát biztonságban,mert nem lát.

2009. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Túlságosan hozzádszokott.Ha nem veszed figyelembe,majd abbahagyja.Ha viszont azonnal rohansz hozzá,később sem tudsz elmozdulni mellőle.Tapasztalat.
2009. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Mi kisfiunk is 5 hónapos, mostanában kezdte "edzeni" a kiabálási tudását... Pedig eddig "jó" baba volt. Szóval utánaolvastam, és mostanában jönnek rá a babák, hogy tudnak manipulálni minket, igy ha kiabál, ugrunk. Csinálni kell tovább ugyanúgy a napi rutint, beszélni hozzá, de nem szabad jelét mutatni, hogy felhúznánk magunkat, csak nyugodtan tenni-venni, ahogy előtte is. Nálunk kezdi megint elfogadni a fiam, hogy nélküle is el kell intéznem dolgokat :) Sok sikert!
2009. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szoktam hagyni, nem rögtön veszem fel, elmondom neki, hogy most anya kimegy elmosogat, vagy reggelit készít, de annyira bemérgeli magát, hogy alig lehet megvigasztalni. Se perc alatt üvöltésből sírás lesz. Hihetetlen mit le nem tud olyankor vágni.
2009. szept. 7. 20:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !!
2009. szept. 7. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem 6 hósan kezdte ezt a fiam, tény,hogy szinte mindig a közelemben volt, próbáltam nem figyelembe venni a nyüszítést, mai napig erőltetem, pedig lassan 11 hónapos:( nem javul. De én nem adom fel!:)
2009. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5 hónapos kor körül ez a természetes viselkedés.


Hallotál már a kütődő nevelésről?


Ajánlom figyelmedbe.


[link]

2009. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A 21:38-nak pedig ezt.



[link]

2009. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!