Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időre hagyjátok a...

Mennyi időre hagyjátok a picit az ágyában nappal hogyha sok a dolgotok, és nem akarod kivinni a konyhába, vagy éppen porszívózol a másik szobába?

Figyelt kérdés
Félóra 1x , vagy van hogy többször is félóra, persze ránézel csak mégis egyedül van!!!!???
2011. máj. 28. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
15 hetes, ébredés után két órát simán elvan! Még nem forog, de azért az ágy közepére teszem. Kis TV-fügő, magyaráz, sikongat, énekel... Na persze gyakran ránézek, meg beszélek hozzá, de nagyon élvezi. :o)
2011. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam az ágyában hagyni. Amíg nem forgott, addig mondjuk úgy porszívóztam, hogy közben ő a kanapén feküdt és énekeltünk közben. Amikor meg már - akár mászva, de közlekedett egyedül, akkor jött utánam, amíg porszívóztam. A konyhában is nyugodtan mászkálhatott, amíg főztem. Volt egy külön szekrény, amit kipakolhatott és addig ő is pakolászott, dobolt vagy éppen csak rágta a fakanalat. Felmosni meg akkor szoktam, amíg aludt.
2011. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az elejétől ügyeltem arra,hogy csak alvás időben volt a kiságyban.így megtanulta,hogy ott alvás van,játék nincs,és ez a mai napig így van,21 hónapos.amíg nagyon pici volt és nem mozgott,addig a mi ágyunkon volt vagy fokozatmentesen teljesen síkba dönthető pihiszékben,később játszószőnyeg,pihiszék,föld,mikor mi
2011. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy mennyi idős, és mik az igényei.

amíg csak forogni tudott, addig vígan eljátszott egyedül 1-1 órát. ilyenkor mellette teregettem, vasaltam, krumplit pucoltam... de egyedül is hagyhattam amíg pl.főztem. amióta mászik, áll, lépeget, azóta nem akar bezárva lenni, ezért folyton mellette kell lennem. most az alvásidejében kell mindent megcsinálnom.

2011. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15 hetes a fiam...hát mivel forog, nálunk az ágy lehetetlen... a földre szoktam letenni a játszira vagy a pihenőszékében van persze bekötve...közben szól neki a tv, főleg a zene tv-t szoktuk hallgatni, simán elvan... magaráz egész nap visongat, kiabál! ha esetleg hallom hogy nyűgös beszélek hozzá, ha a hangomat hallja semmi baj nincs... :)

Túl sok ideig nem szoktam egyedül hagyni... konyhába ha tehetem mindig magammal viszem, kirakom a pihenőszékbe, azon van játékhíd... vagy épp a kezével lábával bajlódik olyankor de elvan!!! SZERETEM MINDIG MAGAM MELLETT TUDNI :)

2011. máj. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem tudom,hogy jól értettem-e,de többen azt írtátok,hogy hagyjátok a babát TV-t nézni?Az én 15hetes kislányomnak is nagyon tetszik ha véletlen odapillant,de nem hagyom neki,hogy nézze,mert nagyon káros még neki!Ha rosszul értelmeztem akkor bocsi!

Egyébként én szinte egyáltalán nem tudom magára hagyni,max 10percre az ágy közepén,mert nincs el egyedül.Ha kiviszem a konyhába babakocsiban akkoris max 15perc,utána már unja,foglalkozni kell vele.JA!És nem is alszik nappal így szinte semmire nincs időm!

Most költözünk külön anyukámtól,hát nem tudom,hogy fogok mosni+ilyenek! Ti hogy oldjátok ezt meg?

2011. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Szerintem jól értetted, (legalábbis nálam) hagyom a babát TV-zni. Ezt azért nem úgy kell elképzelni, hogy reggeltől estig a TV-t bámulja :o) Nem hinném, hogy gondot okozna, mert elég messze van a baba a TV-től (ami új, jó minőségű), közben forgolódik is. A figyelmét pedig leköti, mert szines, változó, zenélő... Persze ez a dolog kilőve, ha elkezd forgolódni.
2011. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem hagytam a kiságyban soha, ha felébredt kivettem, kiságyban csak alszik a mai napig.

akkor főzök mikor alszik. míg kicsi volt vittem magammal ha dolgom volt és letettem a földre, pokrócra vagy játszószőnyegre, habtapira. minden helységben volt neki valami :)

most 1,5 éves már együtt takarítunk, ő is fogja a porszívót, felmosót vagy épp a törölgető rongyot :)

2011. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!