Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lehet ilyen érzésem?...

Miért lehet ilyen érzésem? Amikor kimegyek a konyhába, mindig olyan érzésem van hogy valaki néz, vagy hogy áll a konyhában.

Figyelt kérdés
Pedig nincs ott senki, de egyszerűen azt érzem mintha lenne, rémisztő számomra.Más is van így?
2009. ápr. 4. 00:00
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen! Szörnyű! Állandóan a hátam mögé lesek, aludni is csak úgy tudok, hogy az egész szobát belátom. Mióta van ilyen érzésed? Nekem bátyám halála óta, 8 éve.
2009. ápr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy pár hónapja, de nekem nem halt meg senkim se.
2009. ápr. 4. 00:55
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Üldözési mánia, aminek az az alapja, hogy valóban megfigyelnek bennünket.

Ez komoly.

Többet privátban.

2009. ápr. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem akkor fordul néha elő, ha nagyon-nagyon álmos vagyok, és becsukom a szemem... olyankor hirtelen megijedek, mert azt érzem valaki mögöttem áll, de ahogy kinyitom a szemem rájövök hogy semmi baj. Érdekes módon általában csak a fürdőszobánkban állva érzem ezt. Én félig-meddig hiszek a szellemekben, de nem vagyok meggyőződve róla, hogy ennek köze van hozzájuk.. de ki tudja.
2009. ápr. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy én is a konyhában szoktam ilyesmit érezni. Ilyenkor mindig nagyon rossz érzésem van, kiráz a hideg, gyorsabban kezd dobogni a szívem, szorítást érzek a gyomromnál, érzem ahogy megfeszülnek az izmaim és egyszerűen kényszert érzek arra, hogy azonnal abbahagyjam amit csináltam is amilyen gyorsan csak tudok visszarohanja a lakás "belsőbb" részébe. Nem hiszem, hogy sikerült átélhetően leírnom ezt az érzést, de ez számomra nagyon kellemetlen.

Az okát viszont nem tudom, szóval érdekelnének engem is az ide érkezett kommentek, hátha sikerül azokból rájönnöm.

2009. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is mikor ilyet érzek, sikoltozva rohanok be a szobába.Úgyhogy át tudom érezni amit te is érzel.
2009. ápr. 4. 11:54
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem forduljatok sürgősen szakemberhez.

Ez nem normális dolog!

2009. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem halála után volt nagyon sok hasonlo élményem.A fürdöszobában állandoan azt éreztem hogy nem vagyok egyedül,elöször azt hittem hogy meghülyültem,és nem mertem beszélni rola a gyerekeim miatt,de a nagyobbik lányom elég furcsán kezdett viselkedni furcsa volt számomra is aztán elkezdett beszélni.Ezzek a furcsaságok mindig csak sötétedés után jelentkeztek.Az orvosom amikor elkezdtem beszélni az eseményekről amik történtek kiakarta állitani a sárga papirt.Nekem sajnos nem csak érzéssékel kellett megküzdeni hanem fizikai dolgokkal is,erröl itt nem szeretnék beszélni.Nem vagyok bolond teljes élettet élek dolgozzom jól érzem magam,ezt a szkeptikusoknak irom mert ismerem az általános megitélést.Te sem vagy bolond.csak vannak láthatatlan erök amit nem tud még a tudomány bizonyitani és igy az tév hit hogy akkor nem is létezik
2009. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!