Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam, hogy hason...

Hogy csináljam, hogy hason maradjon?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos és először januárban fordult át hasról hátra véletlenül. 2 napja viszont tudatosan fordul át. Ahogy leteszem hasra, máris fordul hátára, így nem is igazán játszik már hason. Mit csináljak, hogy hason is ellegyen?
2013. febr. 15. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

nem gondoltál még arra hogy neki ez nem kényelmes?

nyomódik a kis hasa ilyenkor.

hagyd hadd forgolódjon kedve szerint,a fejét már így is úgy is tudja tartani a többi meg megy magától.

ne erőltesd.

2013. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne idegeskejd emiatt, az én lányom is utált hason lenni, addig, amíg saját maga nem tudott hasra fordulni. Minden nap próbáltam hasra tenni, de pár perc után sírásba tört ki. Viszont utána csak hason maradt meg. Hidd el, ha magától kezdi el csinálni, megszereti majd!
2013. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Sajnos tényleg nem szeret hason lenni, csak így is későn tettük hasra, mert mindig is utálta ,de csak így fog majd megtanulni kúszni, mászni idővel. Nem erőltetem a hason fekvést, de időnként muszáj, hogy úgy is ellegyen. Azért mostanában így is sokat játszott, mielőtt átfordult volna.
2013. febr. 15. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!