Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy csinaljam h a laptop...

Hogy csinaljam h a laptop csendben maradjon?

Figyelt kérdés
mikor letöltök gyakran bekapcsolva hagyom éjjelre a laptopot,egy olyan program vagy funkcio érdekelne amitol "alvó állapotszerü" lesz a gép.Tehát kell hogy neszakadjon meg az internet kapcsolat és kell h ne állitsa le a letöltöprogramot.mindenféle érdekel.
2010. dec. 3. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem megoldható. Alvó állapot, az alvó állapot... ott mint ahogy már tapasztaltad, nem megy semmi. Ha nem alvóban van, akkor pedig muszáj hűtenie. Neked is jobb, ha megy a ventillátor. :) Ebbe bele kell törődni. De ha annyira töltessz, vegyél vaterán valami p3-as asztalit monitorral 5e Ft-ért és rakd a pincébe egy jó hosszú utp-vel, meg egy nagy vinyóval.
2010. dec. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emeld meg hátul két kis alátéttel! Ez picit segíthet, hiszen jobb lesz a szellőzése, de vannak gépek amelyek alapból erősebben hűtenek.
2010. dec. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szervízben tegyél bele <20dB ventit, de azt garantáltan 20 ezer alatt nem úszod meg.
2010. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szereztem már egy laptop tartót meg egy ventillátoros hütöberendezést.de vágod hogy ettöl még ugyanugy megy a gép. én meg azt szeretném ha nemterhelném és mégis megtenné azt h letölti a cuccostXD.bocs hogy igy irom de nagyjábol ez az ami kell.Menjen minden de közben neis menjen.Volt már olyan hogy mikor felkeltem és felnyitottam a laptopot akkor kivolt jelentkezve és kilépett mindenhonnan.viszont volt h minden kivolt kapcsolva rajta( HDD,Kijelző,Wifi stb) ugyszint ki is volt jelentkezve és bejelentkeztem és ment a letöltés :0, csak aztnemtudom hogycsinálta.
2010. dec. 5. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!