Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tértetek át (fokozatosa...

Hogyan tértetek át (fokozatosan) 1 éves kor után a babaételekről a felnőttkosztra?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A krumplit nem külön főztem, hanem a mienket szétnyomtam. Ha olyat főztem,a mit szerintem ehet, azt adtam. Aztán már lusta voltam főzőcskézni.
2009. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk azzal kezdőik mostanában, hogy egyre inkább érdekli, amit eszünk, ezért ilyenkor beleültetjük az etetőszékbe, és kenyérhéjat, zöldségdarabokat, tésztát (külön neki tojásmenteset) adunk neki, az ő normál evési idején kívül is. (Csak minimális mennyiséget.)

Eddig fűszermenteset kapott, leginkább saját készítésűt, de mostanában vettem hippes, babylove-os üvegeset, amibe pár fűszer van (oregano...stb), és úgy néz ki, nagyon bejön, ezért enyhén elkezdem fűszerezni ilyesmikkel a saját készítésűt is. Itt tartunk, még az elején az áttérésnek.

11.5 hós kislány anyukája

2009. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ugy, hogy mindig volt rezerva kaja. vagy uveges, vagy a fagyasztoban valamelyik kedvence.

én kb 11 hos korátol kezdtem, a husleves, rizs, tarhonya...aztán mindig kostoltattam a fiammal a mi kajánkat, ha ízlett, ettuk tovább,ha nem, késobb, néhány hét mulva visszatértunk hozzá és ment a rezerva kaja. és bizony van pár dolog, ami elsore nem kellett, késobb viszont nem volt vele gond, szokniuk kell az ujabb ízeket és a választékot. picit ovatosabban bánok a zsírral és fuszrezek azota, de használunk szinte mindent. a zoldség-gyumolcsok egyéves korra ugyis ismertek, ami uj lehet, az a fuszerezés adta íz ,szerintem.

2009. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen, nagyon hasznosak voltak a válaszaitok!
2009. szept. 5. 22:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!