Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hiszem a babám "cicimániás...

Azt hiszem a babám "cicimániás"! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nemsokára 5 hós és képes lenne egész nap a cicimen lógni. Még ha már nem is nagyon jön belőle tejcsi akkor is szopcsizza. Ha leválasztom könyörög érte. Van hogy 1-2 órát is szopizik. Félig alszik rajta. Óránként kéri a cicit, kivéve mikor alszik, de kb 2 órát, du kb 1 órát és éjszaka 10-től 5-6-ig. Mit tegyek?
2008. jún. 5. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a fogacskája jön?
2008. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha már nagyon nem bírsz vele, vegyél neki vmi nagyon spéci mellformájú cumit, és amikor már nem eszik csak játszik vele dugd a szájába, hátha fellélegezhetsz egy kicsit!
2008. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Az én babáim is ilyenek voltak, nem tudtam tenni semmit. Nem volt szívem elvenni tőlük. Megnyugtatja őket. Ahogy nől, majd kevesebbet fogja kérni, kevesebb időtartamra.
2008. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó vagyok.Nekem az vált be,hogy avent varázspoharat vettem neki nagyon jól bevált,mert gumis a teteje és tudta rágicsálni.Cumit is adtam neki lehet,hogy sokan elitélnek ezért,de 10hónapos kora óta nem cumizik.Sok sikert.
2008. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem lehet becsapni! Próbáltam már cuclit adni neki, mindenfélét. Felébred és sír keservesen.

Már kb 2 hónapja ez megy.

2008. jún. 5. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:
próbáld kia Tommee Tippee-s márkájú cumit és cumisüveget.nagyon jók és tényleg mell formájuak és a szilikonja is nagyon puha.Hátha tettszene neki.
2008. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!