Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hiszem felek? Es sokat...

Azt hiszem felek? Es sokat ragodom ezen .

Figyelt kérdés
Kezdenem ott hogy 23 hetes terhes vagyok jelenleg Angliaban elek parommal aki csakugyan nem magyar.de imadni valo.korulottem nincsenek magyarok akikkel tarthatnam a kapcsolatot.ez lesz az elso babocam es nagyon tapasztalatlan vagyok.akart baba .es imadjuk is mar most.de semmi segitsegem nincs es meg tanacsokat sem tudok kerni senkitol ha majd meg lesz a babocam .hogy mit es hogyan kell .anyira felek.egyedul erzem magam .a aprom melozik es mindenben mellettem all de hat o nem tudja az ijen dolgokat .es teljesen a padlon erzem magam .bujom az internetet is de hiaba akkor is ugy erzem hogy egyedul ez megsem fog menni.szerintetek?
2011. máj. 31. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ne aggódj,majd mi segítünk!!!biztosan nem lesz könnyű,de van net,telefon(anyukádat felhívni esetleg,ha nem tudsz valamit)
2011. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia


NO PARA :)


En is angliabol vagyok es itt szultem a lanyomat.

Segitek ha tudok :) irj batran :)

2011. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia, nekem még csak 5hós a fiam, de írj privit és msn, skype, facebook bárhol beszélhetünk, ha bármi kérdésed lesz szívesen segítek.

Mondjuk szerintem néha elég 1-1nyugatató szó:)

2011. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
sajna szuleim nincsenek elhunytak,a testvereimmel meg szet szakadt a kapcsolat .ok is elfoglaltak.latja a parom is rajtam hogy nincs velem valami rendben de nem mondom el neki mert igy is streszessebb mint en.
2011. máj. 31. 20:05
 5/14 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszokat
2011. máj. 31. 20:06
 6/14 anonim ***** válasza:

Merre laktok egyebkent?

15 honapos a lanyom es en vagyok az angliai anyuka

2011. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
sya rugby -be lakunk nem tul rozsas egy hely .de nyugodt es csendes.
2011. máj. 31. 20:12
 8/14 anonim ***** válasza:

akkor nem vagyunk tul kozel egymashoz

en sheffieldben elek, de attol irj batran barmikor :)

2011. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
koszonom szepen
2011. máj. 31. 20:16
 10/14 anonim ***** válasza:

ird le az erzeseidet felelmeidet kerdeseidet es hatha tudok kicsit segiteni :)

A ferjem kb azt sem tudta melyik a gyerek eleje es hatulja amikor megszuleett a lanyunk

sosincs itthon, mert regeteget dolgozik

en nagyon be voltam sz@rva az egesztol

nem is igazan a gyereknevelestol, hanem magatol a szulestol, hogy nem tudtam, hogyan fog zajlani, hisz minden annyira mas mint otthon

aterzem (ateltem) az erzeseidet, igy lehet olyaokra is tudok valaszolni amikre az otthoni anyukak nem

nem udvariassagbol irom, hogy valaszolok szivesen :) tenyleg szivesen irok :)

2011. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!