Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt hiszem felek? Es sokat...

Azt hiszem felek? Es sokat ragodom ezen .

Figyelt kérdés
Kezdenem ott hogy 23 hetes terhes vagyok jelenleg Angliaban elek parommal aki csakugyan nem magyar.de imadni valo.korulottem nincsenek magyarok akikkel tarthatnam a kapcsolatot.ez lesz az elso babocam es nagyon tapasztalatlan vagyok.akart baba .es imadjuk is mar most.de semmi segitsegem nincs es meg tanacsokat sem tudok kerni senkitol ha majd meg lesz a babocam .hogy mit es hogyan kell .anyira felek.egyedul erzem magam .a aprom melozik es mindenben mellettem all de hat o nem tudja az ijen dolgokat .es teljesen a padlon erzem magam .bujom az internetet is de hiaba akkor is ugy erzem hogy egyedul ez megsem fog menni.szerintetek?
2011. máj. 31. 19:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én itt élek Magyarországon, mégis eléggé egyedül érzem magam néha. :(

Nekem is első baba, és hasonló félelmeim voltak a terhesség alatt, de aztán mikor megszületett a babám, annyi erő és tudás szállt meg. Az első perctől kezdve tudtam pelenkázni, fürdetni, szoptatni. Annyira jól akartam csinálni mindent, a végén meg magától ráéreztem szinte mindenre. Ha meg elakadtam valamiben, tesómat hívtam. Mivel írtad, hogy nincs senkid, majd mi itt leszünk neked. Ha valami van, nyugodtan írj priviben is, és ha tudok, szívesen segítek, vagy csak ha kell, meghallgatlak írok neked. Én mindennap netközelben vagyok napközben is elég sokszor, úgyhogy írj nyugodtan! No para, senki nem úgy született, hogy mindent tud. Mi itt szívesen megosztjuk veled a tapasztalatainkat, tudásunkat!!!

Boldog babavárást!!!!!

2011. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is féltem, nekem sincs segítségem, de anyai ösztöne mindenkinek van, és ezen az oldalon tényle minden kérdésedre megtalálod a választ. Igaz, sokszor homlokegyenest eltérőeket, de ebből is az látszik, hogy nagyon nem lehet elrontan!:)Én szülés előtt elhatároztam, hogy minden rendben lesz. Nem én vagyok az első sem az utolsó akinek nincs segítsége! Első perctől kezdve nyugodtan, pozitívan áltam a picihez! És hidd el megérzik! NAgyon türelmes volt velem, pedig azt sem tudtam, hogy kell pelenkázni, fürdetni stb...mai napig jó baba! Csak ne érezze rajtad a bizonytalanságot! Minden rendben lesz, és egyszer te fogsz másnak nyugtató szavakat írni!:) Boldog babavárást!
2011. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én is angliai anyuka vagyok vagyis wales-i.10 honapos a kisfiam.ha van valami kerdesed akkor irj privit ha tudok segitek!
2011. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szepen koszonom a segitokeszseget.nagyon nagyon jol estek ezek a sorok .irni fogok minden keppen.
2011. jún. 1. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!