Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Találtam a babáinknak egy jó...

Találtam a babáinknak egy jó kis zenét, Megnézitek? Nagyon ari, gondoltam megosztom veletek!

2009. szept. 5. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
azért nem kell megijedni,nem folyamatosan bönböl neki a zene.és nincs rá erőltetve semmi,de ha ráz a hideg pl az első emelettől akkor nem fogok napközben azt halgatni.de ezzel ti is igy vagytok.Megjegyzem a fenti linkes babazene,sokkal drasztikusabb ütemben mint amit mi halgatunk.de ugyanúgy megy nálunk a sláger rádió is.de sokat van csend is házban.szóval egy tök nyugodt és kiegyensúlyozott babám van,mindenki szerint,nem kell a rock zene miatt anyira aggódni érte.nem lesz elrontva.
2009. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ja, én is havonta egyszer meghallgatom a kedvenc rock számaimat, ha rossz kedvem van, nem őrjöngtetem egész nap.

Ennyi még a babának is tetszik!

2009. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!