Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Találtam a babáinknak egy jó...

Találtam a babáinknak egy jó kis zenét, Megnézitek? Nagyon ari, gondoltam megosztom veletek!

2009. szept. 5. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez rettenetes! Az én pocaklakóm a rock zenét szereti és remélem a születése után se változik a helyzet.

Biztos, hogy ezt a baba élvezi?

2009. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szia! igen ezt már mi is hallgattuk. De nekünk inkább a barbies dalok jöttek be.

Megosztom én is:

http://www.youtube.com/watch?v=5Y0slWAcSAY

Ezt már megis tanultam és este ezt szoktam neki énekelni, nagyon szereti és rögtön bedobja a szunyát:D

http://www.youtube.com/watch?v=iQ4CRbvaA0s&feature=related

Ezt szerintem a kellemes hangzásai miatt szereti, de nekem is nagyon tetszik:)

2009. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát.......ízlés dolga.Mozarttal jobban járna.
2009. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Elsőnek üzenem, Király vagy!

Az első fiam második szava volt: Csap-csap-csa

Tankcsapda :)

2009. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként a 14 hónaposom meg a Gummimacira táncol nagyon. :)
2009. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mi is rockositjuk a gyereket.sajnos ez nekünk nem jön be,de biztos sok babának igen.mi is tankcsapdásak és junkins rajongóg vagyunk,olyan 8 hónaposan.
2009. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
fel sem fogom ezt!Azért mert ti a rock zenét szeretitek,mért kell meghülyíteni a gyereket?meg ráerőltetni azt amit ti szerettek.az én 8hós fiam babazenét "hallgat", nekem sem tetszik, de azért nem fogok neki Tiestot bekapcsolni mert én azt szeretem!!!Szerintem nem normális aki Tankcsapdát hallgattat a kicsi gyerekével!Na most lehet lepontozni!
2009. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igaza van az utolsó válaszolónak.....

nem is azért tettem ide ezt a zenét, mert ezt szeretném az esküvőmön is.....

csak gondoltam sok anyuka meghallgattatja a babájával....hisz nekik még babazene való.

amúgy meg ha nem tetszik nem kell meghallgatni, csak a jó szándék vezérelt

2009. szept. 5. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:

A mi 16 hónapos lányunk már 8 hóanpos kora óta a Lilly babát hallgatja. Két vagy három CD-nk is van és mindegyiket imádja. Ez való még nekik. Persze ha meghallja Lady GaGa-tól a Poker Face-t akkor arra is rázza magát, de én majd hagyom hogy saját ízlése legyen ha eljön az ideje és elég érett lesz rá. Addig is inkább gyermekdalokat hallgasson sem minthogy agresszív rockot. Persze ízlések és pofonok. Nem vagyunk egyformák és nincs is ezzel semmi baj. Még tudom ajánlani a nem rockos anyukáknak a legkedvesebb gyermekdalaink című CD-t amihez mondókás könyv is tartozik. Azt is imádja még a kislányunk.


[link]


szerintem szuper jól vannak megzenésítve. Üdv. mindenkinek.

2009. szept. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok újra. Én most csak gyerekdalokat hallgatattok a picivel. Kedvencünk még a Zene-ovi. Egész nyáron szinte ez ment nálunk. Barbie az örök kedvenc linkeltem már be, hogy melyik dalok nálunk a nyerők. Szerintem most még gyerekdalokat kéne hallgatattni a babóval. Legalábbis én így csinálom. De mindenki azt hallgatatt a saját gyerekével amit akar.
2009. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!