Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen fürdött először...

Mennyi idősen fürdött először veled (veletek) a babátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 11:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Két és fél hónaposan.
2009. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Először nekünk is kb.2-3 hónaposan apával. De nem tetszett neki a nagy víz. Most 8 hónapos, és mivel már nem fér bele a baba kádjába, így minden nap a nagy kádban fürdik és már tetszik neki.
2009. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem tartottatok egy picit sem fertőzéstől ?(nem arra gondolok,hogy a szülőnek bármi baja van)Itt elsősorban lány gyerekekre gondolok.
2009. szept. 4. 12:05
 4/19 anonim ***** válasza:
Kb. 4 hónaposan, mert addig apa nagyon féltette, idegenkedett a dologtól. Azóta könyörögnöm kell hogy had fürödjek én is vele...Most 10 hónapos, de már jobban szeret egyedül fürdeni, mert így több a hely.
2009. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én babám fiú, de mielőtt beültettem kifertőtlenítettem alaposan a kádat és apa is jól megmosakodott. Utolsó voltam
2009. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Apa szerint én túlaggódom a dolgokat.Ő úgy képzeli,hogy hazajön a munkából és együtt mennek el fürdeni a 4és fél hónapos lányunkkal.Ezt én ebben a formában nem engedem.
2009. szept. 4. 12:24
 7/19 anonim ***** válasza:
Igazad van, en sem engednem. O zuhanyozzon le, mossatok ki a kadat, majd lehet egyutt furdeni.
2009. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Fiú a babám, így egy hónaposan, nagyon alapos zuhanyzás és kádfertőtlenítés után fürdött vele a pasim. Élvezte, de egyedül jobban élvezi.
2009. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapos korától, az apjával (lány baba), minden előzetes aggódás, rákészülés, fertőtlenítés.. nélkül, elmennek fürödni.

Addig én elmosogatok, teszek-veszek

Most 6 hónapos, ha az apja nincs itthon,akkor a 9 éves bátyjával fürdik, de akkor én is ott vagyok velük a kád szélénél.


A férfiak amúgy is mellőzve szokták magukat érezni iylenkor, főleg első gyereknél, nem kell rátenni erre még egy lapáttal.

2009. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy nekem az első gyermekem ,neki van két kamasz fia az előző házasságából.
2009. szept. 4. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!