Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor most krémezzük, vagy ne...

Akkor most krémezzük, vagy ne krémezzük?

Figyelt kérdés
Azt olvastam itt (is), hogy a mai nagy nedvszívóképességű pelenkák alá nem kell a baba popsiját bekrémezni, mert az akadályozza a pisi felszívódását és nedvesen tertja a popsit... Mi Liberot használunk (sajnos a többire allergiás kiütései vannak), de minden pelenkázáskor kenem a popsit, most akkor rosszul csinálom?!
2009. szept. 4. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
énis minden pelenkázás után krémezem!
2009. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
szia!én krémezem. A kislányom bőre is elég érzékeny, Neogranormon használok, de csak vékonyan, A mai pelusok tényleg jó nedvszívóak, de amíg oda eljut...szóval vékonyan szerintem használj.jó babázást!
2009. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kaki után krémezem, pisi után nem mindig.

Sima gyógyszertári krémet használok.

2009. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 pelenkázásból kb 6-szor kenem be a babámat, de nem azért, mert nem akarom, hanem ő elgurul, meg elmászik, meg felül, vagy mikor mit :)

Ha pöttyöske a babád, akkor kenjed inkább!

Mi is liberot használunk, de ha leveszem róla a koszos pelust, sose nedves a popója, mindig teljesen száraz! Sose folyik ki a pisi, úgyhogy az mind felszívódik.

2009. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Liberot használunk, és eszembe sem jutott hogy ne krémezzem be, nekem ez alap.
2009. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig krémezem, főleg mert nem akarom megvárni, hogy kicsípje a kaki a popóját és utána azért ordítson napokig mert fáj neki.
2009. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
En kiprobaltam hogy csak este kremezem es francokat,kipirosodott neki a popoja ugy h en minden peluzasnak kenem nei.
2009. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi sajnos bekerültünk a nephrológiára és ott megsúgták, hogy a nephrológusok utálják a popsikrémet, mert nagyon jó táptalaj a húgyúti fertőzéseknek. Csak akkor kell kenni egy kis mennyiséggel, ha kipirosodott.
2009. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is krémezem bár nem kifejezetten popsikrémmel hanem inkább ez csak egyfajta bőrvédő krém. Szerintem ez a köztes megoldás a legjobb. Ez hamar felszívódik de tuti nem fog kipirosodni sem.
2009. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is kenem mindig, a sima gyógyszertárival. Semmi gond nem volt vele idáig.
2009. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!