Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lesz ez még ilyen nehéz?

Meddig lesz ez még ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
9 hónapos lányom állandóan csak kézben lenne! Egyszerűen nem tudok semmit sem csinálni tőle. 6 órakor kel így még vissza altatom. Amikor már dajkálva sem alszik el beteszem az ágyába és várom hogy elaludjon persze ordítva...ma valahogy így sem alszik el mit csináljak ???? Ha bemegyek tuti hogy megint nem tudom letenni...
2009. szept. 4. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónapos, de már legalább 2-3 hónapja 6-kor kel. De én nem altatom vissza, játszik kicsit mellettem az ágyban, aztán fél7-kor reggeli szopi, megint kis játék amíg én reggelizem, pakolok, aztán 8 óra körül kidől. Egészen kicsiként volt csak az, hogy 8-kor felébredt, reggelizett, visszatettem az ágyába (ha nem is aludni, csak azért, h én is ehessek, ő meg elgagyogott magának) és többnyire bealudt a gagyarászás közben. Miért nem hagyod, h ő alakítsa ki a napirendjét? Neked is könnyebb lenne. A 6 óra azért annyira nem durva még.
2009. szept. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát engem sem zavarna ha ellenne mellettem játékkal stb... de nem hagy enni, wc-ni...És tudom hogy fáradt mert dörzsöli a szemét...
2009. szept. 4. 08:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát hiába teszed vissza,azért ordít,mert nem akar visszaaludni,mivel addig aludt már biztos úgy 9-10 órát. Ha felkelt és evett, miért nem teszed az etetőszékébe,addig te is tudsz enni. Valami játékkal elmolyolhat addig,vagy az is érdekes,ha anya ott eszik mellette,sürög-forog a konyhában,szól halkan a rádió.... Aztán visszaviheted a szobájába, ott kicsit játszhattok még,ha bírja. Igy fog szépen kb másfél óra mulva elaludni ordítás nélkül,egyedül,ahogy szokott:)
2009. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!