Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4.5 hósom pár napja nem...

4.5 hósom pár napja nem gagyarászik annyit, amennyit szokott. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A keze állandóan a szájában van, inkább nyűglődik. Annyira félek!! Eddig annyit gagyarászott egész nap be nem állt a szája. Mintha most olyan visszahúzódó lenne. Lehet azért mert Én sem \'beszélgettem\' mostanában annyit vele? Mi baja lehet? Másnak is volt ilyen?
2009. szept. 3. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond, csak éppen most más téren fejlődik a baba. Ebben a korban mozgásfejlődés várható, fordulás oldalra meg vissza stb. Egyszerre több dolog nem megy még nekik. Nálunk is időszakos a " beszélgetés ", én is megfigyeltem, amit leírtál és a védőnőt kérdeztem.
2009. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huh, kicsit megkönnyebbültem, köszönöm!! :)
2009. szept. 3. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy a foga jön.A gyagyarászáshoz semmi köze,hogy mennyit beszélgetsz vele.Két szopi között én sem értem rá vele foglalkozni,így nem is szokott hozzám,megtanulta önállóan elfoglalni magát.Azért megtanult jól beszélni is és nem lett buta gyerek.
2009. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak, lehet, hogy pont ilyen idős tájban. Én is meg is kérdeztem itt, mi lehet, de valóban, akkor más kötötte le. Nagyon figyelt mindenre, hangokra, mozgásra, mozdulatokra,történésekre. Már előtte is fordult, utána pedig már a másik oldalra is kezdett, majd kezdett hamarosan kúszni. Ne aggódj, semmi baja, csak most mással van elfoglalva!
2009. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia.

szerintem sem kell aggódni, az én Babám is elfelejtett néha "beszélni", de nem baj, ez így természetes :)

2009. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenki válaszát!!
2009. szept. 4. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!