Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposan csak ülni akar...

6 hónaposan csak ülni akar volt vagy van valakinek így a babája? A kocsiban simán a könyökével és hasizomból felül. Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki,hogy ilyen ügyes:)Ha maga szeretné akkor hagy ezzel csak erösödik,nem ártasz neki.Nekem a lányom ugyan ilyen volt 7 honaposan felált.A fiam most 7 honapos és még csak most tanult meg forogni.Minden babának más a fejlödése.Ne izgulj csak hagyd had ügyeskedjen:)
2009. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányom is ezt csinálja, ha hátradöntöm kicsit, azonnal felhúzza magát hasból, és egyenesen akar ülni állandóan. Én is aggódtam, de aztán ráhagytam egy idő után. Csak nem csinálná, ha nem lenne jó Neki.
2009. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Kislányom ugyanezt csinálta már 5 hónaposan. 5 és fél hónapos kora óta én már ültetem a babakocsiban. Csak ha nagyon álmos, akkor fektetem el. Nagyon ügyesen nézelődik mindenfelé.

Semmi baja nem lesz, szerintem ültesd fel, meglátod mennyire érdeklődő a babád. :)

2009. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!