Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit ereztetek a szulinapotokon...

Mit ereztetek a szulinapotokon? Kaphatunk volna nagyobb ajandekot mint a babank?

Figyelt kérdés
Ma van a szulinapom es van egy 3 es fel honapos kislanyom!A legnagyobb ajandek a vilagon!Nem adnam semmi penzert!Azzal hogy reggel ram mosolygott boldogabba tett mintha barmi draga ajandekot kaptam volna!!!Nagyon felemelo erzes anyanak lenni!!!Nagyon varom az elso kozos karacsonyunkat ami nem csak nekem lesz ilyen szep hanem az paromnak es az egesz csaladomnak is!Ti hogy eltetek meg az szulinapotokat a babatokkal?Mit ereztetek?
2009. szept. 3. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A baba a legnagyobb ajándék az élettől.Ez egyértelmű.

A témához még:

Nekem mondjuk rosszul esett még várandósan, hogy születésnapom volt, és babaruhát kaptam. :-( Attól hogy van egy gyermekem, még én sem szűntem meg létezni, sőt!!!Épphogy kiteljesedtem.


Boldog Születésnapot Kívánok, és boldog életet!!!

2009. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a születésnapomon kórházban voltam a 2 hónapos babámmal....

de egyébként sem szeretem az ünnepeket, nekem nincsenek ilyen heroikus érzéseim ezzel kapcsolatban, mint neked.

Boldog születésnapot!

2009. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én picimmel ki voltam írval hétfőre, de ő még nem akart kibújni csak pénteken a névnapomon. Nagyon jó érzés volt. A legnagyobb ajándék a világon, mikor kezembe vehettem a kicsiny testét. Imádom!
2009. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AZ en szulinapom 29-en volt babam pedig ra 2napra szuletett.Vartam h az nap jon de meg jol erezte benn magat.A legszebb szulinapom volt a legszebb ajandekkal ami orokre szol :)
2009. szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A baba a legnagyobb ajándék, amit kaphatunk az élettől! De, azért jól esik, ha ránk is gondolnak! Legalább azon az egy napon én is fontos lehetek! Még nem volt születésnapom, amit a picivel töltöttem volna, de aznap biztosan nem fogok semmilyen házimunkát végezni!!!! :-)))
2009. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!