Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem vesz levegőt sírás...

Miért nem vesz levegőt sírás közben?

Figyelt kérdés
Mindig ezt csinálta(1 éves lesz),de kezd eldurvulni a helyzet.Eddig hatott az arcra fújás,de már ott tartunk,hogy elesett valamelyik nap,és nem vett levegőt úgy sírt,hiába fújtam az arcát,és már lila volt,én meg elkezdtem pofozni,és csak akkor vett megint.Az orvoshoz majd csak jövőhéten tudok menni.
2009. szept. 3. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

tipushiba:)

a fiam dettó ezt csinálja. hát a doki szerint majd kinövi, mondtam neki, h köszi, ha sírni kezd, én már az ájulás határán vagyok...

nem tudsz vele ezen kívül semmit csinálni, vhogy ki kell zökkenteni a sírásból. ennyi...

amúgy idővel tényleg jobb, a fiam 16 hónapos lesz, már vmivel jobb. vagy én kezdem megszokni:)

2009. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!