Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet fogzási fájdalom jele a...

Lehet fogzási fájdalom jele a nagyon erős, szinte hisztérikus sírás (a babám már-már alig kapott levegőt, úgy sírt), vagy valami másra is kell gondolnom?

Figyelt kérdés
A kisbabám négy hónapos és három hetes. Ma reggel teljesen váratlanul hisztérikus sírásba kezdett szoptatás alatt. Eddig a szoptatástól mindig megnyugodott, de most nem. Szerencsére volt itthon olyan gél, amit az ínyre kell kenni. Kb. 5 perc múlva abba maradt a sírás, de valahogy nem hagy mégsem nyugodni a dolog. A babámnak semmilyen más tünete nincs, azóta nem volt semmi baj. Létezik, hogy ez a gél (lidokainos) tényleg ilyen jó, és valóban a foga jöhet már ennyi idősen? Egyébként én még nem látok semmit az ínyén, és ami furcsa volt, hogy amig ordított szegény, nem dugdosta az öklét, meg a pelenkát a szájába, holott vagy másfél hónapja folyamatosan ezt csinálja.
2008. jún. 22. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már jöhet a foga, de nálunk ha ilyen van a babám kb 2 mp után abbahadja a sírást.Lehet ő később vette észre hogy elmult a fájdalom.Mindenesetre azt tudom tanácsolni mindig legyen nálad a krém, ha 2 percre mentek el otthonról akkor is ,bármikor szükség lehet rá
2008. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a foga volt, mert a Dentinox, amivel bekented rögtön hat, de csak kb. 5 percig van hatása, a babád viszont pont 5 perc után hagyta abba a sírást...Nálunk a fogzásnál inkább nyöszörgött, mert ez nem egy hirtelen erős fájdalom, amitől hisztérikusan sírna. Lehet, hogy begörcsölt a pocakja.
2008. jún. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!