Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy megegye a...

Mit csináljak hogy megegye a gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Kicsi csillagom 15 hónapos ésnem igazán akar gyümölcsöt enni,eddig minden nap evett egy üveges bébi ételt ami husi és gyümi volt.Az utobbi időben viszont nem akarta megenni vagyis nagy rábeszélések árán tudtam bele diktálni. Azon kivül eszik a mi kajánkból alltalában levest néha másodikat is,de mivel a bébi kaját nem jó izűen ette már igy azt elhagytam de a gyümi nem megy levesen meg vajas,kolbászos,májkrémes kenyéren meg ehhez hasonló száraz kaján nem élhet.vagy mégis?A másik problémám hogy eddig 1 alvás volt de most újból elalszik már délelőtt 10körül és délután nem mindig tudom lefektetni mert mire álmos 4-5 óra és akkor mi lessz az estével?
2009. szept. 3. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
15 hónaposan már mindent ehetne,száraz kajákat is,és amit magatoknak főzöl,azt is.Attól legalább jól lakna.A gyümölcsöt meg próbáld meg babapiskótával adni,amig meg nem szokja nélküle.
2009. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs de félre értettél mert eszi a mi kajánkat meg a száraz kaját is és én semmi rosszat nam látok abba hogy naponta megette az 1ü bébi kaját 14-15 hósan igy leganlább megvolt a napi gyümi adagja is.
2009. szept. 4. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj neki adni friss gyümit, az sokkal finomabb az üvegesnél (amit persze az én fiam sem eszik meg)

Tudom, hogy ő már 15 hónapos, de egy kis reszelt alma vagy körte babapiskótával?

Ha nincs más persze az üveges gyümi is szóba jöhet, de azokban van pl. rizs

Össze sem hasonlítható egy finom lédús őszivel.

2009. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 15 hós fiamnak,a gyümiket (mármint amit lehet)egyben,felkockázva vagy szeletelve adom oda,úgy szivesebben majszolja.Már csak a joghurtba teszek neki reszelve gyümölcsöt.Egy egész barackot vagy banánt képes simán így megenni.A szilvát is egyben adom neki,csak figyelem,hogy ne nyelje la a magot,de többnyire maától kiszedi már.

Próbáld meg így hátha az újdonság varázsa fog rá hatni!(persze ha eddig nem így ette)

2009. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!