Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám visszaszoktatni,...

Hogyan tudnám visszaszoktatni, hogy megegye a gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

Kislányom 1 éves,mindent evett eddig.Tartósan beteg lett ezért naponta 3-szor őszibarack ízű szirupot kap,sajnos ezt minimum 3 éven keresztül szednünk kell.2 hónapja szedjük és mostmár semilyen gyümölcsöt,"édes" főzeléket nem eszik meg.Próbáltam natúr joghurtba tenni,nyersen

darabolva ,párolva,turmixolva,reszelve.


2010. nov. 24. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Huh, ez rosszul hangzik. Megkérdezhetem, hogy milyen betegség és milyen szirup ez? Három év?? Az rengeteg.
2010. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Epilepsziás.Örülök ha "csak" 3 évig kell szednünk,azt mondták az orvosaink,hogy kinövi,amiben nagyon reménykedek.Eszembe sem jut,hogy mi lesz ha mégsem...
2010. nov. 24. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:
És biztosan nincs valami más alternatívája a szirupnak? Mert lehet, hogy ha leálltok vele, akkor sem fog barackot enni egy ideig, de szerintem apránként visszatérne a gyümölcsökre...
2010. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van belőle gyógyszer,de szerintem ő még ahhoz kicsi.Már én is gondolkodtam rajta,de így is öklendezik,mikor meglátja a kezemben a szirupot.félek,hogy a gyógyszert félrenyelné.(az öklendezés miatt is,ami sajnos mostmár evés közben is sokszor rátör).Mindig azt kívánom bár nekem lett volna valami bajom.De biztos kinőjjük és akkor "csak" egy rossz emlék marad.
2010. nov. 24. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg az orvost, hátha porrá lehet zúzni azt a gyógyszert (talán a gyógyszertárban is megcsinálják), és azt valamibe belekeverni, amit biztosan megeszik.

Saját lányomnak az antibiotikum szirupot (valami banán ízű borzadvány) alig bírtam egy hétig napi 3x beadni, de hát az semmi ehhez képest...

Remélem sikerül!

2010. nov. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg nem tudnád a szirupot keverni valamivel, hogy semlegesebb legyen az íze? Mondjuk joghurttal? Vagy az ételébe tenni?

Így ha nem érzi állandóan azt az édes ízt, lehet, hogy lassacskán visszaszokna a gyümölcsökhöz.

2010. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!