Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért rángatja a fejét esténké...

Miért rángatja a fejét esténként 7 hós kislányom?

Figyelt kérdés
Pár napja esténként jobbra-balra forgatja a fejét a picur, de szerintem nem magától, mert elég furcsa az arckifejezése is. Valahol olvastam, hogy valamelyik vitamin vagy valaminek a hiánya okozhat "idegrángásokat" és ha észrevesszük magunkon vagy babánkon szólni kell az orvosnak. Igaz ez?
2009. szept. 3. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csinálta ezt a fejrázást. Ha rászólsz abbahagyja? Ha igen akkor nincs baj. Azt hallottam,hogy vas hiány. Én adom neki a Maltofer cseppeket és abbahagyta a fejrázást. Ha nem tudod kimozdítani ebből az állapotból akkor az autizmus vagy epilepszia tünete is lehet. Mindenképpen beszélj az orvossal.
2009. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is úgy emlékztem, hogy vas hiány okozhatja, de nem voltam benne biztos. Majd megfigyelem, hogy ha rászólok abbahagyja-e. Minden esetre felhívom a védőnőt, hogy Ő mit tanácsol.
2009. szept. 3. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!