Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsitörlő kendőt...

Milyen popsitörlő kendőt használtok?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami nagyobb lapokból áll, nedves, de nem "tocsogósan", illatanyagmentes, és ha lehet, még olcsó is.


Eddig a J&J normalt használtunk, de túl drágának találom. Kipróbáltuk a Pampers Clean&Play-t, ami nagyon illatos, illetve a Rossmannos Babydream Sensitivet, ami viszont túl száraz.


2009. szept. 3. 07:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Neogranormon. Finom visszafogott illata van, jó nagy lapokból áll, és nem túl nedves, nem túl száraz.

Nálunk a patikában majdnem mindig akcióban van (csepeli tesco patika), 350 ft/doboz.

2009. szept. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Dm-es Babylove,most zöld van,de a fehér is jó.
2009. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a neogranormonos vált be. Kakinál én is csap alá teszem: elöszőr is, amíg kakis a popója, nem nyúlok a seggéhez, csak vizzel leöblítem, utánna gyógyszertári fürdetővel jól átmosom neki. Most, hogy már nagyobb a fürdőkádba beállítom, így valóban könnyebb, mint a mosdókagyló alá dugni szegényt. 16 hós, és még semmi kiütése nem volt.
2009. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Penny-s rózsaszín csomagolású.
2009. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a Gabi jött be.
2009. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
pampers és nivea
2009. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kipróbáltunk már mindenfélét, és a Tesco-s a legjobb!
2009. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a választ. A DM-es méretben és nedvességben megfelel annak, amit én keresek? Mármint nagyobb lapokból áll és viszonylag nedvesebb, de nem tocsogósan? Elnézést kérek a többiektől, de DM van a közelben, s ha ennyien ajánljátok, kipróbáljuk. Illetve láttam, hogy ott most a Gabi is akciós.
2009. szept. 3. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!