Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nem használ popsitörlő-ken...

Aki nem használ popsitörlő-kendőt: mit használtok helyette?

Figyelt kérdés
Nem kérek érveket a popsitörlő mellett, köszönöm, csak helyettesítő megoldás érdekelne.
2010. jún. 1. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan használok, de helyettesítő pl a nedves vatta lehet.
2010. jún. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor kisseb volt, de von hogy még ma is ( 20hós), langyos zuhannyal mostam le a kis popsiát.
2010. jún. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Textil pelenkat felvagtam kb.10*10-es darabokra,baratnom beszegte ,azzal torolom,a babamnak nagyon erzekeny a bore meg a leg"szenzitivebb"torlore is...
2010. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sima olajos (étolaj) vattával tisztítom. Csak a kakisat törlőkendőzöm. Olaj után krém sem kell. Újszülött kora óta. Gyönyörű a bőre.
2010. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csak kiváncsiságból kerdem,te miért nem használsz?Es akkor mit használsz?
2010. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nedves vattát. Azért popsitörlő is van otthon, arra az esetre, ha megyünk valahová. Azét nem használom rendszeresen, mert csupa vegyszer és drága.
2010. jún. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Takarékossági szempontból ,Én úgy csinálom,hogy a naggyát(kakis)letörlöm egy popsitörlővel,a többit pedig 10x10-es kis ruhával(ez lehet pelenka,törülköző,bármi,amit feláldozol erre a célra.akár be is szegheted,hogy ne szöszölődjön.)Van odakészítve egy kis tálkában víz,belemártom és kész.Ha csak pisis,akkor csak ezzel törlöm.Egy zárható popsitörlős dobozban gyűjtöm össze,és egyszerűen kimosom(úgy is majdnem minden nap mosni kell.Így tudok takarékoskodni)
2010. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En kis vatta korongokat martok egy tal langyos vizbe es azzalt mosom le. Utanna szarazra torlom egy kisebb rongyal amit naponta cserelek tisztara. Minden este furdes elott betestapolozok egy vatta korongot es kitisztitom vele a hajlatokat.
2010. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Valószínűleg akkor én is a textilpelust választom pici vízbe mártva.


Valaki kérdezte miért nem használok (majd) popsitörlőt: már évek óta nem használunk vegyszereket a háztartásunkban, a babám bőrére pedig főleg nem akarok ilyesmit.

2010. jún. 1. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!