Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tud aludni?

Miért nem tud aludni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 és fél hónapos, és még mindig felébred éjszaka többször is cicilni! Már nagyon fárasztó, hiszen még egyszer sem aludta végig az éjszakát! Nem tudom mit csináljak! Már próbáltam a vizet, teát, ringatást, de semmi...Segítsetek!
2009. szept. 2. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 27 hónapos és még mindig fel kell legalább 2x éjszaka cicizni!Segíteni nem tudok de gondolj bele 27 hónap után milyen fárasztó.1-2 éves kora körül még rosszabb volt a helyzet,volt amikor 5-6 alkalommal keltem fel hozzá!Kitartás,sok ilyen baba van!!!Később talán úgy tudok leszoktatni ha hagyod üvölteni és nem adsz neki cicit.Nekem nem volt hozzá szívem ezért is tartok ott most ahol....
2009. szept. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

17 hós, háromszor kel.

Pár napja kap még lefekvés előtt Straciatellás tejpépet, ez valamennyire eltelíti, max.egyszer kel.Akkor általában tényleg szomjas. Várd meg most már az őszt, most esetleg ebben a melegben tényleg szomjas.

2009. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Megszokás.Le lehets zoktatni,csak sokunknak nincs hozzá szive,hogy halgassa nyöszörögni.Pár nap alatt leállna vele.Nekünk sikerült.Most 16 hónapos és este elalszik 8 kor,reggel 7-7:30 ig.Napközben ha megeszi,megissza az adagját akkor minek kelne fel enni vagy inni?

Én sem kelek fel hogy igyak éjszaka bármilyen meleg van.

2009. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az jó. Én felkelek, mindig ott a víz az ágy mellett.
2009. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a kezdetektől (6-7) hetes korától hallgattam, mennyire erősen sir, ébred fel, és általában 10-15 perc enyhe fogolódás és nyekergés után visszaaludt, igy le is szokott az éjszakai evésről. Ha nagyon sir és nem tud visszaaludni, én a felvesz-letesz és az Aludj jól, gyermekem könyvek ötleteit használom, most vagyunk visszaszoktatóban, hogy elaludjon délután rendesen, mert kb 2 hete egyszerűen elfelejtett aludni. Nekem beválnak ezek a módszerek. Szerintem minél inkább dajkálod, itatod, eteted, annál inkább azt szokja meg, hogy ez az éjjeli program. Azaz tévesen. Először tényleg üvölteni fog egy órát, de utána jobb lesz. Nem lett lelki sérült a babám, azóta is mosolyogva ébred és kiegyensúlyozott. Szerintem olvass utána.
2009. szept. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A baba megszületése óta mindent próbáltam mindent úgy csinálni, ahogy a könyvekben le volt írva (suttogó titkai, stb), de mégsem sikerült, de megpróbálom, hátha nincs még nagyon késő hozzá...

2009. szept. 4. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!