Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog egyedül ülni?...

Mikor fog egyedül ülni? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

ha már ügyesen ül a babám úgy hogy megtámasztjuk a hátát és egyedül is el ül pár másodpercig, akkor mikor várható hogy stabilan fog ülni?egyedül?

van amikor megkapaszkodik pl. a fürdőkád szélébe akkor is elég szépen ül.

8 hónapos lesz csütörtökön


2009. szept. 1. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, ne támaszd ki a hátát, nincs szüksége rá. Majd ő érzi, mikor van itt az ideje az ülésnek! én nem támasztottam semmivel, de megtanult ülni két nap alatt.
2009. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak, ha megérett rá, akkor fog ülni. Támasztani nem szabad, mert az izmai ezek szerint nem elég erősek az üléshez. Az én fiam egy másodpercig sem ült meg önállóan a múlt héten (soha nem próbáltuk ültetni). A hét elején megtanult egyedül felülni, s azóta 15 perceket ül, elfárad lefekszik, négykézlábazik, majd újra felül. Gyakorlatilag 3 napja egész nap ül.

7,5 hónapos lesz

2009. szept. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!