Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell óvni egy 8 hós...

Mennyire kell óvni egy 8 hós babát a kosztól?

Figyelt kérdés
értem ezalatt,hogy már áll,és lépeget,és mindenhol ezt tenné,kint az udvaron a füvön,a kinti meleg járólapon,ha elfárad mászik,persze figyelünk,hogy ne vegyen semmit a szájába,de biztos eszik igy is bőven koszt.kicsit féltem,de ugyanakkor meg nem szeretném mindenre a nemet mondani.szerintetek?ti hogy csináljátok?
2009. szept. 1. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

ilyenkor már akaratlanul is megeszik 1 jó adag koszt:)

persze nem mondom, h tömjétek bele, de amennyit megkajál, attól már nem lesz semmi baja:)

2009. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ember az élete során 5 kiló koszt eszik meg, ebből az első pár évben a túlnyomó részét...:-)

Ez teljesen természetes dolog, hogy ilyenkor a szájába vesz mindent! Gondolom a kezét gyakran megmossátok, és nem olajoshordóval és kutyakakával játszik! :-)

Nem is egészséges a sok tiltás, agyonsterilizálás, mert ilyenkor alakul ki az ellenállóképesség, immunrendszer!

Ne aggódj rajta túl sokat, figyelj Rá mindig, szerintem el tudod dönteni, hogy mi az, ami nem a szájába való!

Boldog Babázást!

2009. szept. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia! az én 10 hónapos fiam is ezt csinálja két hónapja :) én engedem, hogy a földön, fűben másszon, sőt a játszótéren is így közlekedik az eszközök között.

nagyon élvezi a játszóteret, a nagyobb gyerekeket, feláll, tipeg a játszóeszközöknél és "dumál" a gyerekeknek. amióta járunk, gyorsabban fejlődik. nem fosztom meg ettől, de tény, hogy állandóan figyelni no és mosni kell :))

2009. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,mosni mosom a kezét,de azért egy fűben mászkálás után azonnal a szájába feszi a kezét.kivédeni nem mindig tudom,és nem akarom.A nagyon koszos,bacis,vagy számomra bizalomgerjesztő eszközöket természetesen nem engedek a szájábe venni,mindig arra gondolok,hogy nálunk százszor koszosabb helyen is felnőnek a babák.
2009. szept. 2. 09:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!