Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb itatópohár?

Melyik a legjobb itatópohár?

Figyelt kérdés
Vettem Babylove (Nuby) márkájút, mert azt mondták, ez a legjobb. A babám könnyen megtanult belőle inni, pedig még csak 5 hónapos. Viszont folyamatosan behorpad, annyira szívja (ennek az egész feje szilikon), illetve szépen lesterilizáltam róla a fogantyút (.....), úgyhogy jöhet a második kör. Javaslatokat várok. :) olyan kellene, aminek van füle, mert még nem olyan ügyes, hogy fül nélkül meg tudná fogni egyedül.
2009. szept. 1. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

nekünk az aventos itató vált be.

most kaptunk egy mam-os at az teljesen más, kisfiam nem is tud belőle inni. meg nézegettem a többit de mindegyik más. úgyhogy maradok az avent-nál, most veszek majd egyel nagyobbat.

az aventoshoz külön kell megvenni a fület.

2009. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nézegettem ezt az aventet, van füllel is. kicsit drágának tartom, de ha beválik, természetesen nem sajnálom rá a pénzt. ennek is olyan az itatócsőre, hogy van benne három vékony csík, amin keresztül tudja szívni az itókát? vagy máshogy működik? eddig nekem is ez a legszimpatikusabb.
2009. szept. 1. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Jók ezek a poharak? Én személy szerint inkább a sima pohárkához fogom szoktatni babómat, régen se volt itatópohár. Ez is csak egy jó kis fogyasztói vásárlásösztönző cucc nem?
2009. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem. azért 5 hónaposan nem fogom tudni megtanítani pohárból inni. és ha valahova megyek, akkor sem fogok tudni előkapni a táskámból egy poharat. szerintem elég macerás lenne. én örülök, hogy tud ilyenből inni, azért mégsem cumisüveg. de nem ez volt amúgy a kérdés.
2009. szept. 1. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:

szia.

első vagyok

ennek a szelepe az egy vékony kör alakú műanyag.

a csőr belsejébe kell tenni.

de ezt majd úgyis látod ha megveszed.mert össze van rakva.

és ha már nem kell akkor ki is lehet venni. én úgy tanítottam meg a kisfiam inni vele hogy először kivettem hogy tudja hogy mi az és egy idő után elkezdte szívni.

én próbálkozok a pohárral is elég ügyes.

de egy darabig még ez marad

2009. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget!!
2009. szept. 1. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!