Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor kel fel éjjel a fél...

Hányszor kel fel éjjel a fél év körüli anyatejes babátok?

Figyelt kérdés
Az enyém a kezdetektől kel 3 óránként, de újabban 2 óránként. Ez normális ilyen korban? Másnál is van így?
2009. aug. 31. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennyi idős kórban minden normális. Lassan 9 hónapos a lányom 6 hónapos koráig csak egyszer kelt éjjel, azóta van hogy ötször is. Borzasztóan fárasztó de majd csak egyszer átalussza az éjszakát.... Kitartás!!!
2009. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Enyém 7 hetes korától reggelig alszik, de előtte is csak 1x evett éjjel. Ez nagyon változó.

Ha le akarnád szoktatni, érthető. Neki már nem kell a tej éjjel, gondolom a cicihez ragaszkodik. Próbáld meg esetleg vízzel vagy teával éjjel, egyszercsak rájön hogy azért nem érdemes felkelni. sok sikert:)

2009. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
5 hónapos a lányom, 1 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, előtte is csak 1x evett.
2009. aug. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Már bocs előttem szóló de sorstársakat keresett a kérdező nem pedig olyan babák anyuját kiknek végig alussza az éjszakát...Engem kimondottan fusztrál ha valaki henceg ahejett hogy együtérezne....
2009. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
off! kedves utolsó válaszoló, a kérdést olvasd el figyelmesen!! Senki nem henceg, csak pontosan a kérdésre válaszol. Az enyém míg szopott kétszer kelt fel.
2009. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Mi is így voltunk, sajnos. Elkezdenek a fogcsírák dolgozni és cicire kéretőzik mert megnyugtatja a közelséged. A kisfiam 13 hónapos koráig felkelt 3 óránként aztán átaludta az éjszakát. A felettem szólóhoz szeretnék annyit hozzátenni, hogy ritka és szerencsés az akinek a gyereke 1* kel fel majd átalussza az éjszakát, nem az az átlagos, kár vele kétkedni.
2009. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Gondoltam válaszolok, de látom, csak azoknak illik ide válaszolni a többiek szerint, akinek felkel a babája éjjel, többször.

Ha tényleg érdekel a válasz TÉGED, edves kérdező (nem a többi válaszadóhoz szólok), szerintem normális, de nem zükséges. A többségnek Nem kel fel a babája, mert ez nem az éhség, hanem a megszokás miatt van. Én semmi különöset nem tettem, de egy babám se kelt fel 3 hónaposnál idősebb korban éjjel enni. 3 gyereket szoptatam/szoptatok, most 7 hónapos a kicsi.

Este 9 után reggel 7 a következő ébredés és evés.

Szép napot nektek!

2009. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
aheLYett!!!Bocs, de zavarja a szemem!
2009. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6 és fél hónapos a babám. Míg volt tejem, addig kétszer kelt éjjel szopizni. Kb. 2 hete már nem szoptatok, ezalatt rájött, hogy nincs éjjel cici, így pár napja már végigalussza az éjszakát.

Lehet, hogy a fogzás miatt nyugtalan a tied, szóval normális!

2009. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne,nem szabad ezen meglepődni,mindenki így van ezzel,van aki bevallja,van aki nem...és persze vannak kivételek is,hát ti igazán szerencsések vagytok.Általában ezek tápszeres babák!

Kisfiam most 10 hós lesz,ő 3 hós korától ébredt 50!!! percenként,mostanában óránként,kétóránként de van hogy 20 percre rá újra szólít,és nagyon de nagyon ritkán 4 óránként,én már ennek is tudok örülni :) Anyatejes baba még mindig szopizik,éjjel csakis a cici nyugtatja meg,majd kinövik egyszer,olyan hamar felnőnek!!!

2009. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!