Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elrontottam valamit?

Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés
Nálunk a napirend úgy zajlik, hogy reggeli ébredés 6-7 között aztán játék egyedül addig én megcsinálom a dolgom.Aztán 8-9 fele szundi aztán ha felkelt jöhet a kaja.Szóval kaja,játék,alvás és így tovább.Jó ez így?Vagy úgy kellett volna, hogy kaja után alvás aztán játék,evés,alvás....?
2009. aug. 30. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk dettó így van.

Fél7-kor kelés, reggeli - én reggelizem, porszívózok, tízórait gyártok, ebédre előkészülök, közben ő játszik, egy idő után kellek hozzá én is - 8-fél9 alvás (sajnos max 45 perc), tízórai fél10-kor - játszótér, bolt - fél12-kor haza, ebédgyártás, 12-fél13-kor ebéd, rá fél órára szuszika (másfél-két óra) - játék, uzsonna 16 óra körül, ha úgy jön ki a lépés utána játszótér, ha nem akkor otthon játék - fél19-kor vacsora - 19-kor fürdés - játék az ágyon - 20-fél21 körül altatószopi, majd alvás.

2009. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a babád minden további nélkül alszik, akkor ez neki így jó.
2009. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó ez így! :)
2009. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a babád, de végülis ha hiszti nélkül , meg erőszak nélkül alszik akkor jó így!
2009. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
5 hónapos,van amikor van hiszti,de csak akkor amikor már nagyon elfárad és nehezen alszik el.
2009. aug. 31. 06:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!