Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki a hatodik hónaptól kezdte...

Aki a hatodik hónaptól kezdte a hozzátáplálást, mikortól adjátok a főzeléket?

Figyelt kérdés
Már adtam neki almát, barackot, körtét. De nem tudom mikortól kell a főzelékeket, és a naponta hányszor?
2009. aug. 28. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a gyümik már mennek, és nincs gond, jöehtenek a zöldségek sorban. Először csak egyszer, és ha már az igény felmerül, akkor kétszer mehet a főzi.

Minden baba kicsit másképp alakítja az étkezési szokásait, nem lehet általánosítani...

2009. aug. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi most végeztünk a gyümikkel(alma,őszibarack,körte,banán),illetve üveges gyümik.Már ettünk burgonyát,sárgarépát,a következő zöldséget még nem találtam ki,de sztem brokkoli lesz.Dokinénink azt mondta,hogy délelőtt ugye gyümi,ebédre főzi,8 hós korától kell majd délután is főzike.Ja és utána mindég kínáljam meg cicivel.
2009. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!