Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi főzeléket, és husit...

Mennyi főzeléket, és husit adtok/adtatok amikor elkezdtétek a hozzátáplálást? Ha főzők neki, akkor lehet ízesíteni az ételt, vagy csak az legyen az íze ami amúgy is a zöldség íze?

Figyelt kérdés
6 hónaposak vagyunk, elkezdtük már a hozzátáplálást. Eddig minden ízlett neki, de még csak a bébikajákat vettük sorra. Elkezdenék neki főzni, de nem tudom, hogy mennyi legyen az a mennyiség amit megfőzhetek neki anélkül, hogy a maradékot, ha 2x is eszik belőle egy nap ne kelljen kidobnom.köszönöm!
2010. jan. 14. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
[link] Innen letöltheted a Nagy babaszakácskönyvet! Megtalálsz benne mindent, amit a hozzátáplálásról érdemes tudni és receptek is vannak benne.
2010. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is 6 hós, én főzök neki, olcsóbb mint az üveges. Nem ízesítem egyelőre semmivel, megeszi így is. Az enyém nagy baba, és jó evő, ő 200 g főzit simán betol. Én úgy szoktam, hogy általában 3 dolgot keverek össze, pl krumpli, sütőtök, cukkini, és úgy hogy 1/3-ad rész a krumpli. Csak simán megfőzöm vízben, aztán botmixerrrel összekeverem őket. De én két napra előre főzök, a hűtőben simán eláll.
2010. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!