Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj az ha a babámat úgy...

Baj az ha a babámat úgy etetem, hogy minden nap más ízű kaját eszik? Főleg üveges kajákat kap, és soha nem adok neki 2-3-4 napig ugyan azt. Most 8 hónapos, de mindig is így csináltam

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Bár azt mondják, hogy a babáknak nem számít a változatosság, de én is megpróbálok minden nap mást adni neki. Sőt, én előre megtervezek neki egy heti menüsort, és aszerint vásárolok a piacon. Mondjuk én nem adok neki üveges kajcsit rendszeresen, de előfordul havonta kétszer-háromszor. Az én babám is 8 hónapos:))
2009. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így csinálom és leginkább üvegest kap. Megbízom bennük, bevizsgált mind és nincs pepecs.
2009. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én az elején így csináltam, míg üvegeset kapott. minden nap másfajtát evett. aztán mióta nagyobb lett, már egy éves, azóta azt eszi nagyjából amit mi. ha olyan kaja van amit még nem akarok adni neki, akkor főzök gyorsan valami egyszerűt neki. ilyenkor többször van, hogy két napig azt eszi, mert hát neki nehéz úgy főzni, hogy egyszeri adag legyen belőle. Ennek ellenére próbálok mindig más kaját adni neki, főként azért, hogy minden ízt, zöldséget megismerjen, és reménykedek, hogy később is szeretni fogja őket:-)
2009. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem kostoltatok napokig vele egy félét,én üvegest is és sajátot is adok neki,de nagyon változatosan :)
2009. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én max. 2 napig etetem ugyanazt, mégpedig azért alakult ez így nálunk, mert vegyesen adom, saját főztömet és az üvegeset vegyítem, mert így jobban megeszi. És akkor ez azt jelenti, hogy 2 üveget kell kinyissak és 2 üveg főzi eltart 2 napig. De utána mindig változtatok. Most fogom bevezetni, hogy abból is adok, amit magunknak csinálok (főzit nem nagyon szoktam magunknak, mert a férjem nem főzelékes), akkor esetleg elő fog fordulni, hogy 2-3 napig lesz egyféle kaja, mert van, hogy kitart. 15 hónapos kislány anyukája.
2009. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!