Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vezessem be a tejet?

Hogyan vezessem be a tejet?

Figyelt kérdés
Lányom egyéves, reggel és este tápszert eszik. Szeretném neki kiváltani tejre. Hogy csináljam? Egyszerűen adjak neki felestejet (ami 2 dl tea és 1 dl tej , ha jól tudom, de ez nem biztos) vagy fokozatosan minden nap egy kicsivel többet adjak neki? Kell egyáltalán higítani valamivel? Milyen tejet adjak neki? Jó a bolti 2,8%-os? Úgy tudom, hogy a 1,5%-os nem elég laktató. Már adtam neki danette pudingott aminek 70%-a tej és semmi baja nincs tőle. Arra is gondoltam, hogy tejbegrizzel próbálkozom elöszőr. Segítsetek! Ti hogy csináltátok?
2009. aug. 26. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%

A kérdező nagyon helyesen teszi!

A tápszert és a nem kötelező védőoltásokat a dokik favorizálják, mert az után kapnak lét a gyógyszergyáraktól.

2009. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell lepontozni azt aki más véleményen van és nem akarja a gyerekét 3 éves koráig tápszerezni?!

Mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mit és hogyan csináljon a gyerekével. Lehet, hogy nem tetszik az, ahogy más neveli a gyerekét, de az akkor sem a mi döntésünk. Nagyon köszönöm a hozzászólásokat, de sokkal jobban örülnék ha a feltett kérdésemre kapnék válaszokat és nem arra, hogy miért akarom bevezetni és miért ne csináljam. Köszönöm!

2009. aug. 27. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!