Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vezessem be a tejet?

Hogyan vezessem be a tejet?

Figyelt kérdés
Kislányom egy éves mult, ugy tudom hogy már lehet neki adni tejet,de hogyan???
2011. máj. 2. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
régen ajánlott volt higitva bevezetni,de ezeket a tejeket ha higitod semmi tápértéke nem lesz:/szóval én nem higitottam,cukroztam,néha pici kakaópor hogy meg ne unja...ja és természetesen forralom..13-14honaposan kezdtem neki adni
2011. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hány %-os tejet? meg akkor a tápszer helyett kell ugye?
2011. máj. 2. 09:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs a hülye kérdésekért de első gyerek és fogalmam sincs..:) a védőnő meg nem mondta el...
2011. máj. 2. 09:21
 4/7 anonim ***** válasza:
A VÉDŐNŐ LEHETSÉGES HOGY NEM IS TÁMOGATNÁ AZ ÖTLETET,UGYANIS PÁR ÉVE MÉG AZT MONDTÁK 1ÉVET MEGVÁRNI,MÁRA KITOLTÁK 2RE...ÉN FIAM MÁR EGYIKET SEM ITTA MEG EZÉRT KEZDTEM EL..2,8% tej kell
2011. máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és igen én reggel és este adok neki 2-2dl körül..
2011. máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a gyerekdoki, hogy dl-enként adjak hozzá egy kiskanál cukrot, mert így könnyebben megemészti a tejet. 13 hónapos múlt a lányom, de még nem vezettem be nála. Vagyis a tejbegrízt már azzal főzöm, igaz feles tejjel. (Habár nem a kedvence).

Esetleg próbáld meg Te is a tejbegrízzel, hogy hogyan bírja. Teszel bele gyümölcsöt, úgy fincsi.

2011. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. máj. 2. 11:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!