Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vezessem be a 15 hónapos...

Hogy vezessem be a 15 hónapos babámnál a bolti tejet?

Figyelt kérdés
Kell hígítani vízzel? Vagy tápszerrel lehet keverni? Az egyik rokonunk babája 18 hónapos koráig tápszert ivott, és most nem issza a tejet, se a kakaót, se tejeskávét. Azóta szinte a tápszer se kell neki. Lehet hogy a tej nem ízlett neki, erőltették, és emiatt a tápszert is megutálta?
2010. nov. 6. 15:09
 1/3 anonim válasza:
Forralt vízzel, először feles majd háromnegyedes tejet csinálj neki és kb. 3-4 hét múlva a teljes tejet adhatod.
2010. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15 hónaposan már nem kell neki hígítani.... először adj neki 3,5%os tejből 1 dl-t. Melegítsd fel neki egy fél kiskanál cukorral, mert az a tejfehérjét átalakítja emészhetővé.
2010. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is 15 hónaposan adtam először tejcsit a kislányomnak. Én a bevezetésnél 2-3 hétig forraltam neki,aztán már nem. Reggel egy nagyon pici Nesqiuk kakaót teszek bele,este pedig egy fél kiskanál mézet,tényleg csak egy picit. 2,8%-os Mizo tejet iszunk uht-sat. Én elsőre az új "21 napig" Sparos tejet adtam neki.

üdv,sok sikert

16-17 hós kislány anyukája

2010. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!