Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vezessem be a husit a...

Hogyan vezessem be a husit a babámnál?

Figyelt kérdés
Anyukám mondta, hogy csináljak magunknak húslevest, abba tegyek csirkemellet és arról szedjek le a kicsinek. Ezen kívül nincs valami más módszer? Nem nagyon vagyunk levesesek...
2009. márc. 19. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én vettem 1-2 üvegeset,amiben husi van,és mondjuk a krumplifőzelékes husihoz,vagy a répapürés husihoz főztem még krumplit,és összeturmixoltam együtt.Igy nem volt olyan tömény az új iz.Nekünk igy bejött,érdemes kipróbálni!
2009. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is az üveges papit vettem.Nekünk az alma csirkével nagyon bejött.De ez a húsleves ötlet sem rossz ki is próbálom:)
2009. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, csak elsősorban a házi praktitkákra lennék kíváncsi:)
2009. márc. 19. 08:48
 4/8 anonim ***** válasza:

én egyszerűen egy nagyon kevés csirkemell darabot megfőztem együtt a krumplival és a sárgarépával, jó puhára mindet, és egybepürésítettem.

amit írtl, hogy a saját húslevesetek húsijából vegyél ki, szerintem azért nem a legjobb megoldás, mert azt már fűszerezted, a hús is átvette az ízt, és nem biztos, hogy azt a fűszert még adhatod a babának. Nem írtad, hány hós. Én ezért inkább natur megfőzöm a husit, kis sót szoktam tenni hozzá, mert a krumplit is sós vízben főzöm neki.

2009. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy csirkemellett,darabold fel mini adagokra,és fagyaszd le.És az eddig kedvelt főzelékekbe mindig rakj egy keveset.
2009. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Először én is húsos bébikaját turmixoltam egy kis frissen főtt krumplival, vagy répával és úgy adtam neki.


Utána a védőnő javasolta a húslevest, azt mondta, ne borsozzam túl és akkor nem árt a babának, abból turmixoltam össze neki a répát, fehérrépát, krumplit meg egy kis db csirkemellet, és tettem bele egy teáskanál étolajat, mert a cs.mell elég nehezen csúszik még turmixolva is.

2009. márc. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6,5 hós a pici. Igen, én is azért nem akartam a husileveses megoldást, mert az már fűszeres.
2009. márc. 19. 09:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajna még kicsit tapasztalatlan vagyok a főzés terén:):):):)
2009. márc. 19. 09:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!