Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Úgy érzem, hogy...

Mit tegyek? Úgy érzem, hogy egyre távolodok a férjemtől, pedig nem akarok.

Figyelt kérdés

Van egy 15 hónapos kislányunk és nagyon jó apa.De én úgy érzem, hogy engem nem tekint már nőnek, csak szex közben.

Hiányzik, hogy néha bókoljon, szeretgessen és ne csak szex közben figyeljen rám.Úgy érzem, h szeretem, de mégis távolodok.Ha próbálok vele beszélni erről, akkor egy- két napig érezteti a szeretetét, de aztán minden a régi.Igaz a távolodásról nem beszéltem vele.


2009. aug. 26. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok összhangban ezen a téren. Férjed úgy érzi elég, amit ő nyújt neked, te pedig úgy, hogy ez kevés neked. Ez probléma és feltétlen beszélnetek kell róla. Még a benned támadt eltávolodásról is. A probléma így talán kezelhető lesz.
2009. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha nem beszélgetnél vele, hanem inkább kicsit bújósabb, vadmacskásabb lennél te is?
2009. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia nagyon nehéz ügy ez!


Érdemes lenne így kerek perec a párodnak is elmondani, esetleg megpróbálni, olyan romantikus estéket szervezni, vagy esetleg egy hosszú hétvégét, amikor újra egymásra hangolódhattok! A párkapcsolati tanácsadó is szóba jöhet!


Minden jt és sok sikert

2009. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!