Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Emlékezni fog a babánk a...

Emlékezni fog a babánk a férjemre?

Figyelt kérdés
Férjem hamarosam kulföldön fog dolgozni és csak hétvégén lesz itthon. Addigra a baba kb 12 hetes lesz. Ugye emlékezni fog a picúr az apjára ha csak hétvégente látja?
2009. aug. 26. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fog, de arra számíts, hogy az apjához nem fogja olyan erős kapocs főzni, mint mondjuk hozzád.
2009. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magamból kiidnulva igen,én emlékszem apámra,de tény,hogy nem kötődöm hozzá.Baba korom óta havonta egyszer látom,ő is külföldön dolgozik.Amikor hazajön akkor akar bepótolni mindent,amikor kicsi voltam felnőttként kezelt,most gyerekként...szóval igen,készülj fel,hogy nem fogja őt úgy és annyira szeretni mint téged...én inkább lemondanék a sok pénzről,csak legyen apám,minthogy most sok van de nincs:S
2009. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nálunk nem úgy megy, mint az előző válaszolóknál. a fiam 7 hetes volt, mikor külföldön kezdett dolgozni a párom. a fiam nagyon szereti, amint megjön a párom, a fiam rám sem néz, csak apázik, amíg lehet:)))

már 15 hónapos, és imádja az apját.

2009. aug. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a fiam 4hónapos volt,mikor apa csak 7végente volt itthon.de amint péntek délután meglátta,onnantól le sem vakarhatja :-)

szerintem jobban ragaszkodik(most)hozzá

2009. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én páromat is csak hétvégente látja a fiun. Igaz, hogy olyankor apázni akar állandóan a pici, de csak ha játékról van szó. Ha éhes, szomjas, álmos, akkor hozzám jön, én kellek neki. Nem rázza meg ha nem látja, igazából úgy tekint rá, mint egy játszótársra, aki ha ott van jó, de ha nincs nem hiányzik. Emlékezni fog rá, de nem fogja apjának tekinteni, persze ez függ attól is, hogy mennyi időre szól ez a munka. Ha csak hónapokra, nincs gond, ha évekre, az már baj lesz szerintem.
2009. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!